reaguje na:
AndyKaufman
Čistě Howardův Conan tu vyšel několikrát ve dvou, respektive třech knihách. Už se dost blbě shánějí, ale stojí za to to zkusit. Lepší než se pokoušet zorientovat v té hromadě povídkových sbírek. Já mám doma tyhle a nedávno jsem si to dal celé znovu. Je to pořád skvělé.
|
reagují:
AndyKaufman
|
reagovat
|
. Doháním kdy můžu (zpětně) a třeba když Verstapen dostal defekt ma 1. pozici, tak já dostal infarkt... aby při rozjezdu do zbytku závodu Hamilton spadl z 2. na 16.+ pozici 
Zatím ignoruju dnešní víkend ale už se na mě všude válí "chudák Lando", tak se těším, co to zas bude 
