Původně to měl být Bajaja, ale brutálně jsem narazil na své (ne)schopnosti a po těžkých bojích draka o dvě hlavy připravil, nasadil mu radši úplně obyčejnou pózu a řekl si, že to bude zkrátka generický princezna/rytíř vs drak výjev
|
reagují:
Snipsley
|
reagovat
|


Zatím ignoruju dnešní víkend ale už se na mě všude válí "chudák Lando", tak se těším, co to zas bude 