Jinými slovy, i kdybys ty techničtější pasáže plně nepobíral nebo přímo přeskakoval/procházel "rychloposuvem", pořád ti myslím zbyde napínavý příběh s hláškujícím hrdinou a nejdojemnější "bromancí", jakou jsem kde viděl nějaký ten pátek. Takže asi tak...
P.S. Omluva ostatním za "wall of text", ale KARLOS bude mít pochopení...


.
