
Je to hnusné, chutná to jak benzín, když to člověk vypije, musí si vrazit palec do dlaně, aby se nepoblil, a pak musí povinně říct "dobré to máte," aby nedostal přes hubu. Co to je? 

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
Disketa1
|
reagovat
|
jenom technická - Uherské Hradiště patří ještě na Slovácko a tady hochům říkáme šohaji. Ogaři jsou na Valašsku. 
|
reagovat
|


|
reagovat
|
|
reagují:
Cinefil
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|