


LOL tak to je hodne pro fajnsmekry vytazene zdanlive odnikud
|
reagují:
TedGeorge
|
reagovat
|
|
reagovat
|


|
reagovat
|
|
reagovat
|
najhorší deň v mojom živote.....
mňa osobne tá predstava ďalších Avatarov vôbec neláka. Je dosť možné, že sa to zmení keď uvidím prvý trailer, ale aj tak, radšej by som videl jeho meno pod niečím novým.... |
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagují:
AndyKaufman
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|