reaguje na:
Ex-SOLDIER
Aneb, jak by náš rabín řek "Nikdy se nedobéřeme žádneho smyslu vezdejšího poslání, ale co vím už dnes, že Černí Rytíři dosáhnou opětovně vítězství!"
|
reagovat
|


Takže se tam mimo pracovní dobu nedostanu 
...