Realita je spíše taková, že to očkování dělá falešný pocit vyřešeného problému, kdežto menší styk, respirátory, desinfekce apod. jsou to, co ten problém opravdu řeší.
Já bych třeba doufal, že přestane být běžné do práce chodit s rýmičkou - a to se často neděje ani teď




… Disk je ale ekvivalent RainMakera a s tím rozdílem, že Rain aspoň o sobě ví, že to čuně je 