reaguje na:
Muf
No já mám na tyhle shitcoiny kór postavené na Ethereu svůj názor. Hlavně když je tam pes nebo nějaký zvíře. Ne že by se mi to jednou nepodařilo podchytit, ale to už je gamble jak hazardní hry. Můj tip na coiní portfolio je Cardano, Solana, Matic a Ethereum a ještě lepší tip je nevěřit tipům a věnovat pár desítek hodin se vzdělat sám a rozhodovat se na základě docela dobrých znalosti a informovanosti.
|
reagují:
TedGeorge
|
reagovat
|




