My jsme se o tom bavili s imfem a je to zajímavej paradox.
Tohle je sice hezké - vzdělávat se sám a věnovat tomu pár desítek hodin, ale sám píšeš, že je to gamble a tady to bohužel prostě tak moc neplatí.
Lidi, kteří věděli před pár lety o bitcoinu úplně všechno dneska stejně nejsou bohatý a za vodou (ve většině případů...)
reaguje na:
AndyKaufman
|
reagovat
|




