"Dá se pak omluvit jakékoliv křivé obvinění."
Nikdy to tu nikdo fakt neomlouval. Omlouvám se, jestli to tak vyznělo. To je moje chyba. Ale fakt ne.
reaguje na:
AndyKaufman
|
reagovat
|

