reaguje na:
TedGeorge
Chápu jak to myslíš. Ale argument s vyděšenými holkami je prostě špatně v aplikaci konkrétního příkladu. Dá se pak omluvit jakékoliv křivé obvinění. Hlavně u nás i historicky bylo těch bariér minimum oproti USA, kde byl i za komunismu patriarchát silnější. Ale chápu, ze teď progresiviti Feriho využijí právě kvůli holkám co se bojí ozvat. To je zdánlivě dobrá věc, ale hrozně nebezpečná zbraň.
|
reagovat
|

