Párkrát jsem se díval na Stuckmana, nic proti němu, ale taky jsem zjistil, že mi ty jeho recenze nic moc nepřináší. Nekoukám v podstatě na nikoho, nějak mi poslední dobou úplně stačí recenze na MZ. Vím, co od kluků čekat, a tak si většinou přičtu nebo uberu pár bodů a vím, na čem jsem.
Teď jedu od začátku RLM a jejich BotW, protože mě to prostě baví.
|
reagovat
|
mozno ho vyskusam
Ale jinak byvaly sef kanalu AMC kin (jeden z prvnich filmovych podkastu s vetsim zasahem) a pak hlavne vedouci YT Collideru, ted dela content na sebe. Ma dobry podcast netaha do toho politiku a v recenzich se s nim vetsinou shodnu.
ja neviem či je to záležitosť elektrárne, alebo to je bežná otázka, ale už som vážne uvažoval nad tým, že si dám vyrobiť tričko s nápisom IDEM NA TO

ale Jidášův přídomek si planuju vzít, až konvertuju k nějakýmu jinymu zhůvěřilýmu webu