Jinak mi tyhle Tonyho výkřiky připomínají tuhle dva roky starou "kauzu". Vlastně Tony na mě už delší dobu působí jako taková mladší verze vedení SPD. Proč se tak chová, netuším.
|
reagují:
AndyKaufman
|
reagovat
|
Brňákem se ještě necítím, i když do Brna jezdím docela často. A Slovákem se už vůbec necítím, i když mám rád pepa a dura.

a tvůj rant, kterým jsi mimochodem tuhle debatu odstartoval, má taky nějaké speciální jméno? Nebo to je v pořádku, protože tvůj názor je ten správný?
