reaguje na:
HAL
Zaráží mne, že 50% lidí se jde do kina nažrat a bez toho by tam nepřišla. Do kina se teším, než mi ten zážitek zas nějací chuji co budou žrát a srkat nahlas znechutí.
|
reagovat
|




