
reaguje na:
TedGeorge
Děkuji. 

|
reagují:
TedGeorge
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|


|
reagovat
|
|
reagují:
Godlike
|
reagovat
|

|
reagovat
|
Ale tam ti američtí majitelé mají prostě problém, jak evropský fotbal funguje. Prý nechápou, proč nejsou drafty a takové. Žádný trejdování hráčů. Nic. Uděláš rekordní posilu, nevyjde a platíš mu příštích pět let, na konci hodnota nula. Jenže bez těch investic nehraješ obvykle o špičku a nemáš právě ty peníze z Champions League, což se jim vůbec nelíbí, no.|
reagovat
|
|
reagují:
Godlike
|
reagovat
|