
Každopádně můžu říct, že z toho mám velký respekt, oba tábory mam za trotly a obávám se, že to moc dobře nedopadne - a rozhodně ne jako NHL, protože tady nenastanou žádné finanční limitace. Liverpool s Arsenalem budou sedět na desátém místě superligy a majitelé spokojeně cashovat.

EDIT: Kdyby fungovalo FFP tak jak má a City (případně i PSG) loni dostali skutečný trest (a že je za co), tak to sem asi nedošlo. No co už.


