reaguje na:
AndyKaufman
Proč hned reaguješ tak, jako bych říkal, že je to člověk, kterého bych okamžitě volil? To opravdu není a doufám, že ČSSD včetně Zaorálka se po příštích volbách nedostane do parlamentu, ale to neznamená, že bych nemohl říct, že se podle mě zachoval k té trapné rošádě na ministerstvech rozumně.
|
reagují:
AndyKaufman
|
reagovat
|




