Ten skon DMXe mě fakt dostal, na jeho hudbě jsem vyrůstal.
Rest in paradaise, a true legend!
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagují:
Disketa1
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Samozrejme jsem to myslel pouze v hypoteticke otazce zivota a smrti.. 
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagují:
Maverick
|
reagovat
|
(sad emoji)|
reagovat
|