reaguje na:
AndyKaufman
Já nad ním rozhodně nesmutním, ostatně jsem byl v řadě věcí jeho kritik. Ale štve mě ta politická hra.
|
reagovat
|
|
reagovat
|
No jo, Zeman v rámci svých proruských vztahů chce protlačit do nás běžných lidí Sputnik, tak Andrejovi nařídil výměnu za někoho povolnějšího. Což se Andrejovi hodí, protože je nejvyšší čas začít řešit volby. Covid už má z nejhoršího venku, na Blatného případné neúspěchy v klidu svedeme... teď je třeba odvrátit hrozbu prohry. Hnus velebnosti.|
reagovat
|
|
reagovat
|









|
reagovat
|
|
reagovat
|


|
reagují:
Vault_13
|
reagovat
|

|
reagují:
AndyKaufman
|
reagovat
|
|
reagují:
TedGeorge
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|