Mládeži, akorát jsme doma dokoukali Jméno a jeden ten herec mi tam celou dobu někoho neuvěřitelně připomínal. Půlku filmu jsem nad tím dumal a bezúspěšně. Možná snad Tima Robbinse, ale podle mě je to ještě někdo jinej. Poraďte.
(film jinak poměrně slabší, Naprostí cizinci jsou úplně jiná liga)
|
reagovat
|


