|
reagovat
|
Diskuzní fórum KECÁRNA
příspěvky 30821 - 30840
Napsat příspěvek
- 1
- 2
- .
- 1541
- 1542
- 1543
- .
- 7191
- 7192
Když jsme tak u toho sčítání lidu. Kdo má v plánu napsat do kolonky náboženství - Jedi nebo Sith?
|
reagují:
Disketa1
|
reagovat
|
reaguje na:
Disketa1
"Některým lidem systém ráno hlásil, že je služba dočasně nedostupná. Vyplnit online formulář stále nejde. Podle ČSÚ za to může enormní zájem, který vedl k přetížení systému."
ČSU přišlo s převratným sdělením. Otevřeli si web s povinným průzkumem a divili se, že jim tam chodí lidi.
ČSU přišlo s převratným sdělením. Otevřeli si web s povinným průzkumem a divili se, že jim tam chodí lidi.

|
reagují:
DarkSith
|
reagovat
|
|
reagovat
|
TOP Diskuze
36První reakce: Supergirl je prý fajn. A nebojí se být svá 24První dojmy: komiksovka Supergirl 22Kdo nahradí Matta Damona jako Jasona Bournea? 18Supergirl: Recenze 16Sláva: V.I.M. 12Shrek 5: Teaser 2 11Toy Story znovu kráčí za miliardou, Spielberg padá a Posedlost stále překvapuje 8Téma: V čem jsou filmy Posedlost a Backrooms výjimečné? 6Do Karlových Varů míří Dustin Hoffman, Juliette Binoche nebo Harvey Keitel 6Víkendový výplach #877 o Star Wars a Stranger Things

