Jinak těstoviny dělám ještě tak, že na oleji osmahnu česnek, pak přidám vařený těstoviny a nějaký tavený sýr, nakonec sušenou bazalku.
reaguje na:
TedGeorge
Tak myslím, že to půjde i s jinou rybou.
Jinak těstoviny dělám ještě tak, že na oleji osmahnu česnek, pak přidám vařený těstoviny a nějaký tavený sýr, nakonec sušenou bazalku.
Jinak těstoviny dělám ještě tak, že na oleji osmahnu česnek, pak přidám vařený těstoviny a nějaký tavený sýr, nakonec sušenou bazalku.|
reagovat
|

Je s tím podobne jako se sushi strašná piplacka, ale chuťově pecka. 
