
Já jsem hlavně zvědavý, jakou dostane povahu, když takto vypadá. To nebude normální chlap, co má akorát doma chlapa... Ten bude komentovat Thorovo tělo, když se Hulk zvětší, tak bude mít nějakou debilni gay poznámku a bude si rýpat do superhrdinske módy...

|
reagovat
|
Ale nepochopím vynakládání drahocenného času na psaní těchto výkřiků, to mi hlava opravdu nebere. Co takhle si přečíst nějakou pěknou knížku? 

