
Mam doma taky novy Sony soundbar s pseudoATMOS a nechtel se mi kupovat novy HDMI kabel s tim, ze 2.0 bude stacit... no na ATMOS nestaci a jsem linej si koupit novy...

|
reagovat
|
Propojené to evidentně je, syncne se ovládání hlasitosti narozdíl od optiky, ale zvuk 0|
reagují:
Svaťoš
|
reagovat
|
|
reagovat
|

…|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|



|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagují:
AndyKaufman
|
reagovat
|
|
reagovat
|