to ako fungujete? u nás sa vieš do polhodky otestovať hocikde. Chodím pravidelne každý týždeň, keďže momentálne som pri rodičoch
|
reagují:
AndyKaufman
|
reagovat
|

), tak úprimne želám čo najhladší priebeh 



