reaguje na:
The Joker
Kdyby přišel s tím, že najedou postupně s testováním školy, tak věřím, že by ty hlasy dostal. Ale on se na to prostě vysral, aby vedl jakoukoliv diskuzi. Všechno by bylo lepší než jak to dopadlo.
|
reagují:
The Joker
|
reagovat
|



Jestli vás to sere, přestanu 