reaguje na:
Disketa1
Já si tu vyhledám nějaké tvé příspěvky o Singerovi, ju? Budu tě kvůli tomu odsuzovat? Ne! Protože nejsem debil.
|
reagují:
MarvinP
|
reagovat
|



No to sa budem musieť silno zamyslieť.....ale toto vyzerá kurva cool 
