Ve trojce jsou všechny mise jen pokud vlastníš předešlé díly na stejné platformě.
Já vždycky hrál Hitmana na co nejčistší způsob tj. Silence assassin. Právě v tomto byla celá série originální a proto střílení snad ve všech dílech stojí za prd.
Co se týče těch způsobů zabití - ke konci si oblíbíš třeba jen 2 z 10. Ty ostatní jsou spíš kvůli achivementům a "zkusit něco jiného". Proto budeš napodruhé schopen ji dohrát za zlomek času.
reaguje na:
SteKi
|
reagovat
|


