Řekl bych, že skoro rok předtím to potřeba není. Ty první skupiny to sabotovat nebudou a ti zdraví, co by mohli, tak na ty je ještě času dost.
Opravdu se o tom pozdě nemluví. Co je problém, že to organizuje Bureš, takže kdybych měl jít na řadu až v 2022, vůbec bych se nedivil.
reaguje na:
AndyKaufman
|
reagovat
|




