reaguje na:
RainMakeR
Nejlevnější jsou teď logitehc z-906, na czc je mají za 4500,- a já si je nemůžu na hry k PC, filmy a i xboxu vynachávlit. Samozřejmě, že jsou lepší repro, ale za tu cenu teď dle mě lepší s dolby digital a dts přímo v sobě se nesežene.
|
reagovat
|
Prodloužení pracovny není jen tak. Buď musíš vzit jinde nebo zvětšit barák a to už jednak nemusí byt tolik kam a druhak se to může dost prodražit.
Už když jsem řešil patro vs. přízemí, tak to bylo v něčem podobné. Konečně jsem našel v okolí audio/video firmu s dobrým ohlasem od klientů, tak to budu řešit s nima.
Jinak není něco jako dostatečný skladovací prostor
... Ano, vím o čem mluvím, máma má krámy po celém baráku
ale Jidášův přídomek si planuju vzít, až konvertuju k nějakýmu jinymu zhůvěřilýmu webu