Mně se hodně líbilo Jméno větru. Jako opravdu hodně. Dvojka je bohužel už výrazně slabší a trojka nejspíš nikdy nebude, ale jednička je
extrémně chytlavá a výborně napsaná věc. Navíc, jako výchovnej bonus, oproti Potterovi, se kterým má určitý styčný body, zdůrazňuje potřebu sebezdokonalování, pokud se to tak dá říct - v podstatě všechno, co Potter dostane na stříbrným podnose si Kvothe musí sám tvrdě oddřít. Skvělá knížka.
|
reagovat
|
(a i pak pokud možno v originále...)
ok, zas někdy, je pořádná challenge to pravý nakopnutí. Dceři je 8, čtetl jsem ji to před spaním a žila tim velmi intenzivně.


ale Jidášův přídomek si planuju vzít, až konvertuju k nějakýmu jinymu zhůvěřilýmu webu