Určitě můžu řešit závěsy, nábytkem nebo třeba na filmy i nechat udělat závěs i z druhé strany, čistě na promítání, nevím.Jako skvělý poslechový zvuk a téměř kinozážitek je jedna věc, ale nepovedu kvůli tomu doma zákopovou válku

Určitě můžu řešit závěsy, nábytkem nebo třeba na filmy i nechat udělat závěs i z druhé strany, čistě na promítání, nevím.
|
reagují:
Gonzi
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
Stranger777
|
reagovat
|
. t_gon to chce i jako poslechovou místnost a je to "must have", já si jako "must have" prosadil přízemní variantu domu. Nemám ambice na poslechovou místnost ani Atmos. A s myšlenkou použít pracovnu, byť v teoretické rovině, jsem před chvílí pohořel jak papír
. Asi si nakonec pořídíme co nejlepší sluchátka
. Jo a zatím se bavíme o dřevostavby.|
reagují:
Gonzi
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
Stranger777
|
reagovat
|
...
! Takhle se to má dělat.
...|
reagovat
|
|
reagují:
KARLOS
|
reagovat
|
|
reagují:
Stranger777
|
reagovat
|

|
reagují:
t_gon
|
reagovat
|
|
reagují:
Gonzi
|
reagovat
|
). Zbytek mi přišel defaultně správný. HDR používám myslím Technicolor nebo co to tam je a vůbec jsem na to nešahal, nemám podle čeho to donastavit, plus každý film je trochu jiný, takže na to jsem naprosto rezignoval (u her jsem žádný clipping apod. nezaznamenal).
.|
reagovat
|

|
reagují:
Gonzi
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagují:
SteKi
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|