reaguje na:
Disketa1
Tak to chlapec unikl trestu smrti... Protože by si na něm ve vězení pochutnali tak, že by si to buď hodil sám nebo by mu někdo pomohl...
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Takže si to aspoň ověříme: zničí ho teď levicoví aktivisté?|
reagují:
SteKi
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|