Jenom chci k tomu říct, že Senát nadále ovládají republikáni. To znamená, že Joe Biden bude mít velmi malý manévrocí prostor. Maximálně napraví ty největší Trumpovy excesy a zvolí jinou komunikační strategii, ale jinak se toho podle mě moc nezmění. Čili Tony a další můžou být naprosto v klidu. Vaše hejty na Bidena jsou tedy úplně zbytečné.
|
reagují:
verbst
|
reagovat
|



