čau, jelikož karanténa, tak jsem se rozhodl napsat nějaký filmy z netflixu, co jsem si oblíbil, kdyby měl někdo čas a náladu, tak budu rád, když tomu dáte šanci :D
link
blog o filmech
|
reagují:
AndyKaufman
|
reagovat
|

.

Je to vůbec nějak postihnutelné? Když bude partička čtyř kámošů chlastat na bytě?
