reaguje na:
Dom689
Ujde to, akorát trošku polad template. Stačí pár odpolední a vypadá to násobně lépe.
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
AndyKaufman
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
.|
reagovat
|

|
reagují:
KARLOS
|
reagovat
|


|
reagovat
|
|
reagovat
|
) rád vyjádřil. To bylo postihnutelné vždycky. Protože skupinka lidí nedokáže pít potichu aby z toho nebylo rušení nočního klidu, nikdy a nikde.|
reagovat
|
Je to vůbec nějak postihnutelné? Když bude partička čtyř kámošů chlastat na bytě?|
reagovat
|