A pokud pominu hry - prace +150GB. Jenom práce. A z oboru sem hodně pod průměrem. A na mém oboru stojí z velké části česká ekonomika, takže žádná "kuriozitní" práce jako game developing, filmař atd, kterým pod rukama protéká ještě o poznání víc dat.
Takže ne, pokud bez her nepřekročíš 120GB, ještě to neznamená, že jsi průměrný vzorek.
A to úmlně pomíjíme, že běžný uživatel cloud bude používat maximálně na zálohu fotek, jak mu to nastaví telefon, s NASem příjde do kontaktu maximálně v práci a ve výsledku bude všechny ty filmy, hudbu a fotky muset mít na disku ntb, protože si je bude chtít otevřít cestou do práce, u kámoše, holky/kluka a kdyby k nim chtěl přistupovat vzdáleně, narazí na drahá a omezená mobilní data...
Když sem vybírak těch pár ntb pro rodinu a známé - každý měl jako první požadavek - musí to mít hodně místa.
reaguje na:
AndyKaufman
|
reagovat
|





