Jinak nemyslím si, že bych na to změnil názor, i kdybych to viděl v původním znění.
reaguje na:
Clavius
Ano, dávali to na Nově a bráška říkal, že se na to chce podívat, tak jsme to tam měli, já věděl, že to pro mne nebude už z upoutávek. Dabing byl opravdu hrozný, ale neboj, došlo nám, že to jeho otec nebyl.
Jinak nemyslím si, že bych na to změnil názor, i kdybych to viděl v původním znění.
Jinak nemyslím si, že bych na to změnil názor, i kdybych to viděl v původním znění. |
reagovat
|


.

