
The Irishman
Prosím vás, chápu to správně, že The Irishman teda v kinech (českých) vůbec nebude ? Předem díky 

|
reagují:
Sam.Vimes
|
reagovat
|


Jinak to bylo asi nejrychleji utečených 162 minut co jsem zažil. A ten konec. Ten konec.
