Instalace, všechno proběhlo podle manuálu, ale po naistalování WD aplikace na počítač jsem zkusil ...
Není to náhodou tak, že to zařízení k sobě má ještě nějakou cloudovou službu od WD, a v případě jejího využití (=přístup přes aplikaci) se ty data posílají přes jejich servery v Internetu?
Každopádně je tam moc neznámých, postupoval byh pěkně postupně. Připojení WD i PC kabelem do stejného switche, otestování základního kopírování přes SMB. Podle výsledků se pak posunout k Plexu, a teprve až potom řešit Wi-Fi.
PS: Měl jsem doma předchozí generaci tohodle zařízení a kopírovat to zvládalo cca 50-60 MB/s.
reaguje na:
TedGeorge
|
reagovat
|
) Do nějaké lepší NASky od Synology.
Ani to není nějak nabušený i5, 8GB ramky
