reaguje na:
t_gon
ja mam tenhle a jsem s ním spokojenej, i když je pravda, že moc srovnání jsem neměl... oproti tv reprakum je to ale nebe a dudy.
|
reagují:
t_gon
|
reagovat
|
.

.
...