
U mě je už vše vyřešeno. Speedy.Mail mi titulky přečasoval podle potřeby. Titulky sedí na repliky. Moc ti za to ještě jednou děkuji. 

|
reagovat
|

|
reagovat
|
- a radši předem varuju, že sis dost možná vykoledoval nějaký ten zvídavý dotaz ve vzkazníku, jelikož podobnou otázku aktuálně též řeším (aneb pro dobrotu na žebrotu, i když ignorovat/poslat do háje mě samozřejmě můžeš vždycky...
)|
reagovat
|
|
reagují:
SeldomSeen
|
reagovat
|


|
reagovat
|

|
reagují:
okkac
|
reagovat
|

|
reagovat
|



.
.
.
.|
reagují:
verbst
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
speedy.mail
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
verbst
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|