reaguje na:
xxendxx
pokud potřebuješ, tak fakt spíše windows upscale, než změnu rozlišení, každopádně to už je tvá volba. Zbytek bych dal formát barev výstupu na RGB nebo YCbCr444 a dynamický rozsah plný.
|
reagují:
xxendxx
|
reagovat
|



.