|
reagovat
|
Diskuzní fórum DOMÁCÍ KINO
příspěvky 3721 - 3740
Napsat příspěvek
- 1
- 2
- .
- 186
- 187
- 188
- .
- 902
- 903
reaguje na:
TrDLo
Jaká anecdotal evidence ? Jediný správný argument je poruchovost na značku. Všechno ostatní jsou kecy v kleci.
|
reagovat
|
Že nějaká anecdotal evidence nepodporuje moje tvrzení mi zas až tak zajímavý nepřijde, spíš se to dá očekávat :) Stovky zákazníků, kteří problém nemají (nebo si ho nevšimnou), mě totiž zas až tak nezajímají. Všímám si spíš kolik AP se každý měsíc vyměňuje u těch, kde se problém projeví.
Ale jen jsem se chtěl podělit o zkušenost, protože mám tu možnost vidět to z druhé strany a na trochu větším vzorku uživatelů. Každý nechť si z toho odnese co chce.
Ale jen jsem se chtěl podělit o zkušenost, protože mám tu možnost vidět to z druhé strany a na trochu větším vzorku uživatelů. Každý nechť si z toho odnese co chce.
|
reagují:
BarryLyndon
|
reagovat
|
To je zajímavý, že při 4 připojených Xiaomi mobilech a dalších ostatních věcí jiných značek jsem se s tím za poslední dva roky doma nikdy nesetkal. Asi mám štěstí no 

|
reagovat
|
No z naší zkušenosti je Xiaomi naopak jedna z nejvíce problematických značek. Nebudu tvrdit, že jsou na tom nejhůř, ale kvůli narůstající popularitě a vzrůstajícímu podílu mezi lidmi se s tím u Xiaomi setkáváme jednoznačně nejčastěji.
|
reagují:
BarryLyndon
|
reagovat
|
reaguje na:
TrDLo
No ono čínský telefon je dost široký pojem, že jo. Třeba Xiaomi se dá těžko považovat za nějakou"neznačku" a mobily za 4k mají a u nich takové problémy nejsou.
|
reagovat
|
V poslední době se v rámci práce čím dál častěji setkáváme s tím, že nejrůznější čínské mobily mají často brutálně zprasené bezdrátové karty. Způsobuje to pak v lepším případě třeba jen nízký výkon, nebo nemožnost se k AP připojit, v horším se z toho začne hroutit i to AP, takže síť pak jde mizerně i ostatním, případně přestane fungovat úplně (do restartu).
Abych teda někomu nestranil, tak podobné problémy se dřív vyskytovaly i u některých XPerií a v určitých verzích driverů na to trpěl i Intel. Rozhodně ale ne v takové míře, jako teď u těch čínských mobilů, kde to připomíná spíš frontální útok na domácí AP.
Abych teda někomu nestranil, tak podobné problémy se dřív vyskytovaly i u některých XPerií a v určitých verzích driverů na to trpěl i Intel. Rozhodně ale ne v takové míře, jako teď u těch čínských mobilů, kde to připomíná spíš frontální útok na domácí AP.
|
reagují:
Vardant
|
reagovat
|
Nový mobil z Číny za 4 . Za rok prodat za 3. Nový mobil za 4, za rok prodat za 3.
Takhle jedu už docela dlouho. A až na ten debilni vykrojený rádoby bezrameckovy displej mám mobil parametrů Honoru za 10.
Takhle jedu už docela dlouho. A až na ten debilni vykrojený rádoby bezrameckovy displej mám mobil parametrů Honoru za 10.
|
reagovat
|
Kupovat iPhone je blbost.
Teraz.
O styri mesiace je tu novy model a ceny starych pojdu dolu
Teraz.
O styri mesiace je tu novy model a ceny starych pojdu dolu

|
reagovat
|
Tip na novy mobil
V O2 maji do konce tohoto mesice akci na novy Honor10 - pres extra vyhody vyjde 64gb verze na krasnych 8995,-
Asi se jedna o nej nabidka (vykon X cena).
Asi se jedna o nej nabidka (vykon X cena).
|
reagují:
TedGeorge
|
reagovat
|
Nakonec jsem koupil Nikon D3400 zrcadlovku. Ten foťák není nějak obrovskéj. Naopak. Prijemne se drží. foto bude mít lepší než ty ultrazoomy.
|
reagovat
|
reaguje na:
RainMakeR
M43
Za me bych doporucil mensi Micro 43 fotak. Velikostne je to privetivejsi nez zrcadlovka, kvalitou o kus dal nez male kompakty.
Pokud chces neco vybavenejsiho a s hledackem, tak super volbou je
Panasonic GX80 link
Olympus EM10ii link
A pokud chces neco opravdu kapesniho a pritom se super kvalitou, tak Panasonic GX800 je jeden z mych nejoblibenejsich fotaku: link
Pokud chces neco vybavenejsiho a s hledackem, tak super volbou je
Panasonic GX80 link
Olympus EM10ii link
A pokud chces neco opravdu kapesniho a pritom se super kvalitou, tak Panasonic GX800 je jeden z mych nejoblibenejsich fotaku: link
|
reagovat
|
jaký koupit fotoaparat
Ahoj,
potřebuji poradit (doporučit) jaký koupit foťák ?
Cena tak do 14 000 max 15 000 ale může být i levnější.
Se zrcadlovkou jsem ještě nefotil. Tzn. není lepší koupit levný Canon 1300D s kitem do 10 k ?
Dost se mě líbí dle recenzí např. Nikon 3400D
link
nebo nějaký kompakt ? např.
Nikon Coolpix B700
link
a případně jiné (jaké?)
Máte někdo s tímto zkušenosti ?
Fotak bude použit na focení při výletech (chorvatsko, francie, čr atd.), sportovní akce, koncerty ...
Děkuji
potřebuji poradit (doporučit) jaký koupit foťák ?
Cena tak do 14 000 max 15 000 ale může být i levnější.
Se zrcadlovkou jsem ještě nefotil. Tzn. není lepší koupit levný Canon 1300D s kitem do 10 k ?
Dost se mě líbí dle recenzí např. Nikon 3400D
link
nebo nějaký kompakt ? např.
Nikon Coolpix B700
link
a případně jiné (jaké?)
Máte někdo s tímto zkušenosti ?
Fotak bude použit na focení při výletech (chorvatsko, francie, čr atd.), sportovní akce, koncerty ...
Děkuji
|
reagovat
|
TOP Diskuze
36První reakce: Supergirl je prý fajn. A nebojí se být svá 23První dojmy: komiksovka Supergirl 17Kdo nahradí Matta Damona jako Jasona Bournea? 16Sláva: V.I.M. 15Téma: MovieZone vs. sci-fi od Spielberga aneb je Jurský park lepší než E.T.? 12Shrek 5: Teaser 2 11Toy Story znovu kráčí za miliardou, Spielberg padá a Posedlost stále překvapuje 100Téma: Výpravná fantasy Odyssea míří do kin, zvládne Nolan pokořit miliardu? 14Téma: Všechno, co víme o novém Spider-Manovi s Hulkem a Punisherem 31Ridley Scott se chce vrátit k Vetřelcům
