reaguje na:
RainMakeR
Z kompaktů Canon G7X mark ii, je malicky a super i na videa. Tohle jsem natocil na nej link ALE je tam pri nataceni v low light podminkach znatelny dead pixel.
|
reagovat
|
A ještě zatloukají...
shit 