iPhone 7 - chyba GPS
Mam dotaz, zda nekdo nevite, proc mi na iPhonu zlobi GPS. Ja hodne jezdim a posledni dobou jsem bez Waze jak bez rukou. I bezna cesta do prace je peklo, Waze mi vzdy vybral nejlepsi cestu. Po Praze uz to jinak nejde. Ted se obcas chyti, ale vetsinou ne. Problem mam posledni cca mesic a pul. Dnes jsem stala do Brna kolonu, kterou bych normale s Wazem objela. Vsechny zarucene rady z netu jsem zkusila. Nemate radu? Diky!
|
reagují:
Vincent
|
reagovat
|
, ale za ušetrených 200 EUR mi to asi stojí a 


. TO je právě onen rozdíl firemní vs domácí projekce. Při prezentaci neřešíš geometrii a že vodorovnou čáru nemáš vodorovně a že místo čtverve máš lichoběžník.
.