Fakt si myslíš, že všichni, kteří se k téhle twitterové módě staví zdrženlivě a kriticky, to dělají proto, že schvalují sexuální obtěžování/nenávidí ženy/sami jsou násilníci?
Možná je jenom děsí spravedlnost rozlíceného davu. Možná se jen snaží nebýt naivní a vidí, jak strašlivě jde tahle společenská nálada zneužít. Možná dokonce sami něco takového zažili a vůbec nemají tendenci to jakkoliv schvalovat a omlouvat. Jedna věc je napravovat starý křivdy a jiná věc je vytvářet nový. Označíš svoje názorový odpůrce za srovnatelný se sexuálníma agresorama a když s tím vyjádří nesouhlas, napíšeš Point proven? Co to je za wtf argumentaci?!
Podívej se k jakejm odsudkům lidí o kterejch víš kulový ses tady snížil a řekni mi čí point byl proven...
to je masakr chlapci. Tým verbst.

jak pro Vincenta, tak mkubalikovou, že dokazují, že odvaha nechybí ani tady. Jinak samotný obsah hnus, velebnosti, tohle je síla 
