Jestli hraješ hry, tak na ten systém zapomeň. Jinak je to konkurenční systém k widlím, takže tam hodně věcí je, nebo v nějaké alternativě a u některých oborů (filmy, hudba) je tam snad i lepší SW.
Jinak je samozřejmě na hovno (Gonzi) či dokonalý (Vincent).
studo
|
reagovat
|



, ale zůstane mu, já čekám jak dopadne 480.
