Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum DOMÁCÍ KINO

příspěvky 4101 - 4120 Napsat příspěvek
studo
Nepouzivam, protoze mam k dispozici laptop s Windows. Hry jsem na PC/Mac nehral uz snad 10 let, v dnesnich dnech jen hraju obcas Fifu na PS :)
651560
[b]studo[/b] Nepouzivam, protoze mam k dispozici laptop s Windows. Hry jsem na PC/Mac nehral uz snad 10 let, v dnesnich dnech jen hraju obcas Fifu na PS :)
0 0
reagovat

gorecki, vincent

A používate na tom paralels alebo dual-boot? je to vôbec fajn to mať, da sa na tom ako tak fungovat na windowse ak je naozaj treba? alebo radsej sa snazite vzdy najst alternativu cisto pre mac? a mozno trocha otazka, ktora sa da googlit, aj som si pozeral videa a blogy a tak, ale z prvej ruky je to najlepsie, ci na tom hravate obcas nejake hry? ich dostupnsot a hratelnost? ... ja uz ani tak moc nehravam, ale takeho homam 3 complete alebo dotu 2 by som si obcas zahral takze aj kvovi tomu ma zaujima, ako to je cele optimalizovane... :)
651558
A používate na tom paralels alebo dual-boot? je to vôbec fajn to mať, da sa na tom ako tak fungovat na windowse ak je naozaj treba? alebo radsej sa snazite vzdy najst alternativu cisto pre mac? a mozno trocha otazka, ktora sa da googlit, aj som si pozeral videa a blogy a tak, ale z prvej ruky je to najlepsie, ci na tom hravate obcas nejake hry? ich dostupnsot a hratelnost? ... ja uz ani tak moc nehravam, ale takeho homam 3 complete alebo dotu 2 by som si obcas zahral takze aj kvovi tomu ma zaujima, ako to je cele optimalizovane... *:)*
gorecki, vincent
0 0
reagovat
Vardant dej pak echo třeba sem jak je na tom s hlučností? Ten GB žádný zázrak teda.
651557
Vardant dej pak echo třeba sem jak je na tom s hlučností? Ten GB žádný zázrak teda.
0 0
reagovat
studo: Ano, jak v praci, tak doma.
651551
studo: Ano, jak v praci, tak doma.
0 0
reagovat

Hasta

14,5k. Ma mi prijit dneska, ale co vim, tak bez vetsi zateze se vetrak netoci vubec.
651533
14,5k. Ma mi prijit dneska, ale co vim, tak bez vetsi zateze se vetrak netoci vubec.
Hasta
0 0
reagovat

studo

Uz asi 16 rokov (najma kvoli praci), obcas subezne s Win.
651532
Uz asi 16 rokov (najma kvoli praci), obcas subezne s Win.
studo
0 0
reagovat

Trdlo

Pořád stejný, nechytaj se.
651530
Pořád stejný, nechytaj se.
Trdlo
0 0
reagovat
Jsem myslel, že o tomhle už pěkných pár let není žádná diskuze, protože na MSI chladiče se prostě žádná konkurence nechytá. Něco se změnilo?
651529
Jsem myslel, že o tomhle už pěkných pár let není žádná diskuze, protože na MSI chladiče se prostě žádná konkurence nechytá. Něco se změnilo?
0 0
reagovat
Vardant nj, ale MSI to jsi dal kolik, 15? Každopádně supr volba, je ta karta tichoučká nebo jde slyšet? Ten GB docela hučí, takže se asi bude vracet ..
651528
Vardant nj, ale MSI to jsi dal kolik, 15? Každopádně supr volba, je ta karta tichoučká nebo jde slyšet? Ten GB docela hučí, takže se asi bude vracet ..
0 0
reagovat

tony

jojo, uvidíme, hádam sa budem v tejto nudiť menej ako v tej predchádzajúcej :D

inak otázka, je tu niekto mac user?
651527
jojo, uvidíme, hádam sa budem v tejto nudiť menej ako v tej predchádzajúcej *:D* inak otázka, je tu niekto mac user?
tony
0 0
reagovat

Hasta

Nakonec jsem vzal MSI, protože měla 6+8 pin a dá se k ní stáhnout i OC BIOS. Mohl jsem čekat na Palit za 12500, kterou jsem stihnul objednat za tuhle nízkou cenu, ale kdo ví, kdy by nakonec přišla.
651526
Nakonec jsem vzal MSI, protože měla 6+8 pin a dá se k ní stáhnout i OC BIOS. Mohl jsem čekat na Palit za 12500, kterou jsem stihnul objednat za tuhle nízkou cenu, ale kdo ví, kdy by nakonec přišla.
Hasta
0 0
reagovat

studo

Tak to spíš gratulace k nové práci :)
651525
Tak to spíš gratulace k nové práci *:)*
studo
0 0
reagovat

ted

premýšľal som o tom celý mesiac a dnes som si to kúpil, kedže som zistil že v novej práci môžem počúvať popri robení ;)
651524
premýšľal som o tom celý mesiac a dnes som si to kúpil, kedže som zistil že v novej práci môžem počúvať popri robení *;)*
ted
0 0
reagovat
Jaká? My dnes brali s kamošem tu G1 za 13300 :+ , ale zůstane mu, já čekám jak dopadne 480.
651523
Jaká? My dnes brali s kamošem tu G1 za 13300 *:+* , ale zůstane mu, já čekám jak dopadne 480.
0 0
reagovat
No tak jsem nakonec koukal, že CzC už jich mělo dost přímo skladem, takže mi zítra přijde 1070 :D
651509
No tak jsem nakonec koukal, že CzC už jich mělo dost přímo skladem, takže mi zítra přijde 1070 *:D*
0 0
reagovat
Tak co kluci, už máte někdo novou 70/80 ? :)

My zítra jdeme zkoušet 70tku GB G1 Gaming .. :+
651508
Tak co kluci, už máte někdo novou 70/80 ? :) My zítra jdeme zkoušet 70tku GB G1 Gaming .. *:+*
0 0
reagovat
Spotify premium akce, ktera se neodmita... link
651467
Spotify premium akce, ktera se neodmita... http://www.techgrapple.com/get-3-months-spotify-premium-0-99-0-99/
0 0
reagovat

E3 Xbox gamepad

Ještě zpátky k E3, tak mě teda MS docela namíchnul, protože nejen, že od vydání 2x updatoval jejich gamepad, ale teď dojde k dalšímu, který dokonce vymění jejich proprietary řešení připojení k PC za klasické BT, takže ten jejich dongle na nové nebude fungovat a bude v tom super bordel.

Takže až budu kupovat nový/další gamepad, tak si budu muset koupit buď starší revizi, pokud ještě bude k dostání nebo koupit BT dongle a mít připojený i starý dongle s gamepadem...
650918
Ještě zpátky k E3, tak mě teda MS docela namíchnul, protože nejen, že od vydání 2x updatoval jejich gamepad, ale teď dojde k dalšímu, který dokonce vymění jejich proprietary řešení připojení k PC za klasické BT, takže ten jejich dongle na nové nebude fungovat a bude v tom super bordel. Takže až budu kupovat nový/další gamepad, tak si budu muset koupit buď starší revizi, pokud ještě bude k dostání nebo koupit BT dongle a mít připojený i starý dongle s gamepadem...
E3 Xbox gamepad
0 0
reagovat
Prostě to má různé panely...

link 144Hz IPS co jsem říkal 15+ tisíc. Nebo link


S Gsync navíc je parádní Predator za dvacku : link Naprosto super monitor, který má všechno.
650910
Prostě to má různé panely... https://www.czc.cz/acer-xf270hubmijdprz-gaming-led-monitor-27/179985/produkt 144Hz IPS co jsem říkal 15+ tisíc. Nebo https://www.czc.cz/asus-mg279q-led-monitor-27_2/192365/produkt S Gsync navíc je parádní Predator za dvacku : https://www.czc.cz/acer-xb271hubmiprz-predator-led-monitor-27/179982/produkt Naprosto super monitor, který má všechno.
0 0
reagovat
Aha, no tak to mají pro změnu chybu u nás na Heurece. Ono používat skoro stejné označení pro TN a IPS panel je pěkná blbost, že jo...

Rozhodně bych ho ale zkusil někde najít.
650909
Aha, no tak to mají pro změnu chybu u nás na Heurece. Ono používat skoro stejné označení pro TN a IPS panel je pěkná blbost, že jo... Rozhodně bych ho ale zkusil někde najít.
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se