Vardant
No pozeram to a ta alza tam tu chybu asi ani nema. Asi je nejaky rozdiel medzi XB270HUDbmiprz a XB270HU . Ako vidis tak dokonca Acer shope maju v popise, ze je tam TN panel. Dokonca som si pisal s nejakym technikom, ze ci to nieje preklep a napisal, ze nie naozaj je tam TN panel a ze je to monitor urceny pre hracov a tak. A ten pravy XB270HU s ips som nasiel len v jednom obchode a aj tam je nedostupny...tak neviem
|
reagovat
|
), i když chápu, že vy jste hráči... jenže ono je to patová situace - buď budete mít extra grafiku her, ale budete na to koukat na nejhorším možném zobrazovači, nebo naopak...
Pretoze co tak pozeram, tak sa nikto do vyroby monitorov s ips a ktory by este aj podporoval Gsnyc nehrnie! Realne tomu co chcem na alze zodpoveda len jeden model a ten stoji
Taky jsem si říkal, že by to mohlo být za 12.
